Allahindlus!

Videoloeng: Imetamise ABC + e-nõustamine

25.00 20.00

See videoloeng on neile lapseootel emadele, kes tahavad imetada, aga imetamine tundub hirmutav või on juba varasemaid negatiivseid kogemusi. Videoloeng sisaldab põhjendusi ja “mis siis kui” olukordade läbi rääkimist.

Videoloengus räägin:

– Miks imetada? Kas mina saan imetada? Kuidas imetamine töötab?

– Mis toimub peale tita sündi? Kuidas tagada hea algus imetamisele? Kuidas tuua tita rinnale? Milline on õige imemisvõte?

– Erinevad imetamisasendid ja millal millisest asendist võiks kasu olla.

– Kui beebid oskaksid rääkida… Kui tihti ja kui kaua titat toita? Ühest või mõlemast rinnast? Kuidas aru saada, et tita on näljane?

– Mis siis kui… tekib piimapais, sul on sissetõmbunud nibud, rinnapõletik, piima on vähe või palju, tita on unine ja ei ärka söömiseks? Kust saada abi?

– Juhend, kuidas piima käsitsi rinnast välja sõõrutada.

Tahan, et tunneksid end imetamise osas enesekindlalt ja sul oleks enne tita sündi olemas kõik info! Kui oled video ära vaadanud ja sul on veel imetamisega alustamise kohta küsimusi, siis vastan neile küsimustele hea meelega 4 nädala jooksul peale video soetamist. Kirjuta mulle kiri@mariannetobro.ee

Imetamise ABC videoloengu soetajale on ka videokõne teel sünniloo kuulamise protsess soodushinnaga – 25 eur (tavahind 35 eur). Ütle mulle, et oled videoloengu soetanud, kui sünniloo kuulamise aega broneerid.

 

** Saa teadmisi seal, kus sulle sobib. Kodus magamistoas või jalutades. Vajad vaid nutiseadet ja internetti.
** Pangalingiga tasudes vaata videot kohe, ükskõik, kas on päev, öö või riigipüha. Pane video pausile, keri edasi-tagasi, vaata uuesti otsast peale 3 kuu jooksul.

Ligipääs on personaalne, seda ei tohi teistega jagada. Kui soovid sooduskoodi oma sõbrannadele või beebigrupile, siis kirjuta mulle kiri@mariannetobro.ee

 

Kategooria: