Videoloeng: Ema ja beebi uni

20.00

UUENDATUD SISU!

See kursus on vanemale, kes:
– on väsinud.
– ei taha leppida sellega, et kurnatus ja tunnised unesutsakad käivadki beebi vanemaks olemise juurde kaasa.
– ei soovi oma last üksi nutma jätta, ka paariks minutiks mitte.
– on juba mingi ettekujutus beebi une põhitõdedest, kuid soovib juurde praktilisi lahendusi.

Räägin:
– Miks beebid ei maga?
– Kus peaks beebi magama ja kuidas luua turvaline magamiskeskkond.
– Heade uneharjumuste põhitõed ning kiired ja lihtsad viisid, kuidas beebi und parandada.
– Kuidas ise toime tulla kurnatuse ja ärritumisega. Audiofail harjutusega stressi vähendamiseks.
– Konkreetsed strateegiad, kuidas õpetada beebi iseseisvalt uinuma (üksi nutma jätmata), kuidas pikendada öiste söömiste vahesid, hommikust und jms.

Minu jaoks on väga oluline lapse vajaduste arvestamine ja sellepärast ei saa ma soovitada unekooli, mis nõuab lapse üksi nutma jätmist. Samas ei pea ma jätkusuutlikuks ega paratamatuks ka seda, et beebi vanemad ongi pidevalt magamata. Sellepärast olen üritanud siia videosse kokku panna need kõige lapsesõbralikumad võtted, mis minu ja minu klientide puhul on toiminud, et paremini magaks nii beebi kui ka vanemad.

** Saa teadmisi seal, kus sulle sobib. Kodus magamistoas või kärutades. Vajad vaid nutiseadet ja internetti. (Tegelt vist kõrvaklappe ka.)
** Pangalingiga tasudes vaata videot kohe, ükskõik, kas on päev, öö või riigipüha. Pane video pausile, keri edasi-tagasi, vaata uuesti otsast peale 3 kuu jooksul.
** Loeng on jagatus kuni 20-minutilisteks osadeks juhuks, kui sul kogu videot korraga pole võimalik vaadata.
**Vaatajate tagasiside minu videoloengutele on väga hea. Kiidetakse lapse ja vanemasõbralikku lähenemist ja elulisi soovitusi.
** Tugigrupis Küsi Külalt ka lisaküsimuste küsimise võimalus.
** RAHA TAGASI, kui tunned, et sa sellest videost mitte midagi uut teada ei saanud ja sellest sulle mitte mingit kasu polnud. Kirjuta mulle 7 päeva jooksul peale ostu.

Ligipääs on personaalne, seda ei tohi teistega jagada. Kui soovid sooduskoodi oma sõbrannadele või beebigrupile, siis kirjuta mulle kiri@mariannetobro.ee

Kategooria: