Videoloeng: Ema ja beebi uni

15.00

Selles videoloengus räägin sellest, miks beebid ei maga, millised on realistlikud ootused beebi unele, mida beebi heaks uneks vajab, kuidas aidata oma beebil hästi magada ja toon ka näiteid enamlevinud muredest ning kuidas neid lahendada. Räägin näiteks sellest, et mida teha, kui beebi ärkab iga tunni aja tagant, mida teha beebiga, kes lihtsalt ei uinu ja kuidas saaks beebi leebelt harjutada oma voodis magama. Keskendun umbes 3 kuud – 1,5 aastat vanade laste unele.

See kursus on vanemale, kes:
– on väsinud.
– ei taha leppida sellega, et kurnatus ja tunnised unesutsakad käivadki beebi vanemaks olemise juurde kaasa.
– ei soovi oma last üksi nutma jätta, ka paariks minutiks mitte.

Minu jaoks on väga oluline lapse vajaduste arvestamine ja sellepärast ei saa ma soovitada unekooli, mis nõuab lapse nutma jätmist. Samas ei pea ma jätkusuutlikuks ega paratamatuks ka seda, et beebi vanemad ongi pidevalt magamata. Sellepärast olen üritanud siia videosse kokku panna need kõige lapsesõbralikumad võtted, mis minu ja minu klientide puhul on toiminud, et paremini magaks nii beebi kui ka vanemad.

** Saa teadmisi seal, kus sulle sobib. Kodus magamistoas või kärutades. Vajad vaid nutiseadet ja internetti. (Tegelt vist kõrvaklappe ka.)
** Pangalingiga tasudes vaata videot kohe, ükskõik, kas on päev, öö või riigipüha. Pane video pausile, keri edasi-tagasi, vaata uuesti otsast peale 3 kuu jooksul.
** Üle 1,5 tunni informatiivset ja praktilist sisu. Vaatajate tagasiside minu videoloengutele on väga hea. Kiidetakse lapse ja vanemasõbralikku lähenemist ja elulisi soovitusi.

Ligipääs on personaalne, seda ei tohi teistega jagada. Kui soovid sooduskoodi oma sõbrannadele või beebigrupile, siis kirjuta mulle kiri@mariannetobro.ee

Kategooria: