E-vestlusring: Võõrutamine

10.00

Toimub 12. juuli kell 13. Soodushind kehtib kuni 5. juuli.

Kui kaua üldse imetada? Võõrutamine või võõrdumine. Millised on märgid, et on aeg? Kui jaks on otsas – osaline võõrutamine ja imetamisega jätkamine nii, et ema jõuaks. Plaan, kuidas võõrutada nii leebelt kui võimalik. Võõrutamine öisest imetamisest. Kuidas last lohutada ilma rinnata. Mida teha kui laps ei reageeri võõrutamisele hästi. Mida teha, kui pead võõrutama kiiresti. Millega asendada rinnapiim? Võõrutamisega seotud kahtlused – kas ma ikka teen õigesti? Vabanemine, rõõm ja kurbus korraga. Süütunne. Kahetsus.

Mis on e-vestlusring?

E-vestlusring on üritus, kuhu ei pea füüsiliselt kohale tulema. Sa saad vaadata ja kuulata mind otse või järgi vaatamisega videopildi vahendusel. Järgi saad üritust vaadata 2 nädala jooksul. Sul on vaja arvutit, tahvlit või telefoni ja internetiühendust. E-vestlusring sobib eriti hästi neile, kes elavad kohas, kus seda laadi üritusi ei toimu või ei sobi nende toimumiste kellaajad. Küsimusi saad esitada enne toimumist (kiri@mariannetobro.ee) ja e-vestlusringi toimumise ajal. Ootan teid aktiivselt kaasa rääkima ja jagama hiljem oma kogemust ka selle kohta, kas ja millised muutused on toimunud peale vestlusringi.

Kes ma olen?

Ma olen 2 lapse ema, imetamisnõustaja, kogemusnõustaja, peretoetaja ja vanemate koolitaja. Ma olen ka ise väga hädas olnud,  maadelnud palju süütundega ning tundnud hukkamõistu, mistõttu ma lõpuks ei julgenudki enam küsida. Sellepärast on mulle oluline pakkuda hukkamõistu- ja tabudevaba toetust. Ema on ka väsinud, ema võib ka (lausa peab!) oma vajaduste eest hoolitsema ning ei ole olemas rumalaid või valesid küsimusi.

Kui tahad peale e-vestlusringi veel personaalselt minuga asju läbi rääkida, siis e-vestlusringi ja e-nõustamise kombo hind on 5. juulini 26 eurot, edaspidi 28 eurot.

Laost otsas

Kategooria: