E-vestlusring: Imetamisega alustamine

10.00

Imetamisega alustamise e-vestlusring on mõeldud lapseootel peredele, kes tahavad teada, kuidas see imetamise värk alguses käib ja mida saad ise ära teha, et kõik hästi sujuks. Osalema on oodatud ka hiljuti sünnitanud naised, sest räägime ka sellest, mis esimestel kuudel ees ootab. See e-vestlusring annab sulle põhiteadmised imetamise kohta, et imetamisega alustamine oleks ilus kogemus ning kui ka mõni probleem ette tuleb, siis teaksid, kuidas sellega toime tulla. Räägime järgnevatest teemadest:

  • Kust ma tean, et mul üldse tekib rinnapiim ja mina saan rinnaga toita? Sissetõmbunud nibud, väiksed rinnad, suured rinnad, kui minu pere naised ei ole saanud imetada, eelmist last ei saanud imetada. Müüdid, tegelikkus ja kuidas üle saada takistustest.
  • Kuidas käib imetamine esimestel nädalatel ja kuudel. Kuidas aru saada, et laps on näljane? Kui tihti ta süüa vajab, kui kaua, kuidas.
  • Kas imetamine peab valus olema? (EI!) Õige võte ja asend rinnal.
  • Mida teha kui piima ongi vähe? Piimapaisu leevendamine, mida teha rinnapõletiku korral, mida teha kui beebi on unine ja ei söö ning muud tihedamini ette tulevad probleemid ja lahendused.

Mis on e-vestlusring?

E-vestlusring on üritus, kuhu ei pea füüsiliselt kohale tulema. Sa saad vaadata ja kuulata mind otse ning samal ajal teistega kuuldu üle arutada. Sul on vaja arvutit, tahvlit või telefoni ja internetiühendust. E-vestlusringi toimumise ajal sa saad esitada küsimusi ja ma vastan neile iga teemabloki lõpus. Kui sul ei ole võimalik otseülekande ajal kohal olla või soovid pärast midagi üle vaadata, siis saad 14 päeva jooksul kogu esitlust koos küsimuste ja vastustega vaadata. Selleks ei pea eraldi juurde maksma või kindlal ajal arvuti taga olema, saad järelvaatamise lingi oma e-mailile igal juhul. Paraku ei ole võimalik hetkel esitlust edasi-tagasi kerida ega järelvaatamise ajal oma küsimusi esitada. Ma annan siiski endast parima, et kõik olulisemad teemad kohe ära katta. Võid oma küsimused mulle ka saata enne e-vestlusringi toimumist.

Kuidas see käib?

Peale makse laekumist saadan ma sulle hiljemalt 2 tööpäeva jooksul e-mailile personaalse lingi ja parooli, millega pääsed toimumise ajal e-vestlusringile ligi. 15 minutit enne toimumise aega tuleb sulle e-mailile ka meeldetuletus sama lingi ja parooliga. Umbes paar tundi peale e-vestlusringi lõppu tuleb sinu e-mailile järelvaatamise link. Lingid ja paroolid on personaalsed. Ära jaga neid kellegi teisega, sest siis ei pääse sa lõpuks ise ligi!

Registreerimine on lõppenud. Soovid osaleda järgmine kord? Kirjuta mulle kiri@mariannetobro.ee või facebookis.

Laost otsas

Kategooria: