Videoloeng: Võõrutamine

15.00

See videoloeng on rinnaga toitmise võõrutamisest. See kursus on vanematele, kes on väsinud ja tunnevad, et on aeg võõrutamiseks. Vanematele, kes soovivad võõrutada oma last võimalikult leebelt. Vanematele, kes soovivad võõrutada lähimas tulevikus või ka neile, kes ei ole veel võõrutamise otsuses kindlad.

Räägin järgnevatest teemadest:

Kui kaua imetada? Millal võõrutada? Miks võõrutada? Kas peab võõrutama kui olen rase, laps läheb lasteaeda, et laps sööks paremini kodutoitu? Milline on leebe võõrutamine? Millega asendada rinnapiim? Kuidas valmistuda? Mis järjekorras võõrutada? Kuidas võõrutada öine imetamine, päevane ja une eelne imetamine? Kas osaline võõrutamine on ka võimalik? Mida teha, kui laps nutab? Võõrutamisega seotud tunded.

Osaleja tagasiside:

Aitäh, oli väga ülevaatlik ja mulle väga meeldib teie stiil, kuidas asju seletate ja mõtlete nii lapse kui ka ema heaolu peale.

Soovitan, väga hea video. Aitas meie perel paremini plaani välja töötada ja lahustas hirme. Aitäh Marianne! (Mariliis)

Vastan ka emade saadetud küsimustele. Muuhulgas näiteks ka sellele, et mida teha kui 10-kuune keeldub rinnapiimast, kas on tõsi, et mida vanem on laps seda keerulisem on võõrutada ja mida teha kui laps nutab hüsteeriliselt kui ta rinda ei saa.

** Saa teadmisi seal, kus sulle sobib. Kodus magamistoas või kärutades. Vajad vaid nutiseadet ja internetti. (Tegelt vist kõrvaklappe ka.)
** Pangalingiga tasudes vaata videot kohe, ükskõik, kas on päev, öö või riigipüha. Pane video pausile, keri edasi-tagasi, vaata uuesti otsast peale 3 kuu jooksul.
** Umbes 45 minutit informatiivset ja praktilist sisu. Vaatajate tagasiside minu videoloengutele on väga hea. Kiidetakse lapse ja vanemasõbralikku lähenemist ja elulisi soovitusi.

Ligipääs on personaalne, seda ei tohi teistega jagada. Kui soovid sooduskoodi oma sõbrannadele või beebigrupile, siis kirjuta mulle kiri@mariannetobro.ee

Kategooria: