Ma toetan naisi ja peresid raseduse ajal ja sünnitusjärgsel perioodil ning pakun informatsiooni, praktilist abi ja emotsionaalset tuge.

Birth Story Medicine® sünniloo kuulamise protsess.

Mõnikord juhtub sünnitusel midagi, mis jääb sind koormama, mõni hetk, mis tundub raske, ootamatus või mõni olukord, mis rahu ei anna. Sünniloo kuulamine on protsess, mille abil on võimalik vaadata oma lugu teise nurga alt, avastada oma loos midagi uut ning vaadata kogu kogemust enda suhtes kaastundlikumalt ja leida uusi mõtteid.

Abiks võib see protsess olla nii sünnitajale, tugiisikule, doulale, ämmaemandale kui ka teistele, kes on sünnituse ajal kohal olnud.

Toetan hirmude, stressi, süütunde ja teiste raskete tunnetega toime tulemisel. Raskete otsuste tegemisel. Keeruliste juhtumiste protsessimisel.

Olen kohal, kui vajad kuulajat, toetajat. Ei mõista hukka. Pakun teadmisi, mis mul olemas on, aga usun, et lahendus on tegelikult sinu sees olemas ja toetan lahenduskesksete küsimustega.

Pakun ka kogemusnõustamist beebi enneaegsuse, kaotuse, sünnitusjärgse depressiooni ja ärevuse korral.

Beebi uni, rahutus ja nutt.

Aitan välja selgitada rahutuse ja kehva une põhjused, räägin normaalsest beebi arengust. Teeme koos plaani, kuidas beebi ja ka vanemad saaksid paremini puhata. Unekool pole väga minu teema. Keskendun rohkem sellele, mis on beebi vajadus, mis teda häirib, tervislikud uneharjumused ja unehügieen ning kuidas leebelt liikuda parema une suunas.

Imetamisnõustamine ja beebi toitmine.

Raseduse ajal imetamiseks ette valmistumine, mugava asendi leidmine, valulik imetamine, vastumeelsus imetamisel, pudelist toitmine, piimaseguga toitmine, väike kaaluiive, vähe piima, laps tundub näljane, rinnad tunduvad tühjad, rahutu beebi, rinnapiima kogumine ja säilitamine, võõrutamine, turvaline pudelist toitmine, pudelist toitmise valimine, lisatoiduga alustamine ja muud beebi toitmise teemad.

 

Mulle on oluline, et iga lapsevanem leiaks endale sobivad lahendused ja tasakaalu iseenda ja lapse vajaduste vahel, et oleks võimalik tunda end enesekindla, hakkama saavana ja et tegelikult saaksid tunda lihtsalt rõõmu lapsevanemaks olemisest ja oma lapsest.

Ma ei taha, et nii olulisel ja õrnal perioodil jääks lapsevanem üksi, ilma elementaarse toetuse ja abita, kogeb hukkamõistu inimlike tunnete tõttu (näiteks väsimus) ja eriti kui jäävad rahuldamata vanema enda elementaarsed vajadused ning jaks saab lihtsalt otsa.

Vaata ka hinnakirja ja kuidas nõustamine täpselt välja näeb.

Mida pakun

Telefoni/e-nõustamine

Pakun telefoni- ja e-nõustamist, et toetus oleks kättesaadav olenemata asukohast.

Video-kursused

Video-kursused on sulle, kui soovid ise teemat uurida sulle sobivas kohas ja ajal.

Koduvisiit Tartumaal (Pärnus ja Tallinnas)

Pakun koduvisiiti Tartumaal, et saaksid ka praktilist abi beebi või teiste lastega toimetamisel või kui lihtsalt eelistad silmast-silma suhtlemist.