Beebi une nõustamine

Unepakett “Parem uni” – 90 eurot
  • Unepäeviku ja küsimustiku analüüs.
  • Videokõne jooksul koos uneplaani koostamist ja täiendavatele küsimustele vastamist.
  • Uneplaan – tervislike uneharjumuste soovitused, eakohased unesoovitused, erinevate variantide pakkumine teie eesmärkide täitmiseks. Kirjalik plaan tuleb sulle ka e-mailile.
Unepakett “Lõpuni toetatud” – 135 eurot
  • Sisaldab kõike eelmises paketis olevat.
  • Lisaks 8 nädalat e-maili ja/või videokõne tuge täiendavatele küsimustele vastamiseks, vajadusel plaani korrigeerimiseks ja igakülgseks toetuseks.

Sünniloo kuulamine – 35 eurot

Sünniloo kuulamine kestab umbes 1-1,5h. Oluline on, et oleksid minuga rääkimise ajal ruumis üksi ja et laps oleks samal ajal hoitud, et saaksid keskenduda iseendale. Aitan sind rääkimisel, küsin küsimusi, juhendan ja toetan. Sina eraldi kuidagi ette valmistuma ei pea. Sobib nii sünnitajale kui ka tugiisikule, doulale või ämmaemandale. Võimalik kokku leppida nii videokõne kui ka sünniloo kuulamist läbi viia koduvisiidi käigus.

E-nõustamine – alates 20 eurot

E-nõustamist saan pakkuda skype, zoom’i, kõne, messengeri, e-maili või ükskõik, millise sulle sobiva kanali kaudu. Keeruline on hinnata imemisvõtet, -asendit ja efektiivset imemist, kuid muud teemad peaks saama e-nõustamise teel ära räägitud.

Koduvisiit Tartumaal – 50 eurot

50km raadiuses Puhjast transporditasu ei lisandul. Teen koduvisiite peamiselt Tartus ja Tartumaal. Kahjuks on ajad tihti väga täis ja lähipäevadeks aega pakkuda harva. Kui oled kindel, et soovid mind vahetult peale beebi sündi näha, siis palun lepi see kokku juba raseduse ajal. Koduvisiit kestab tavaliselt 1-1,5h ja soovi korral on oodatud küsima ka teised pereliikmed.

Loengud, vestlusringid – alates 70 eurot

Kutsu mind rääkima oma üritusele, webinarile või koolitusele. Miks mitte teha video live’i sinu beebigruppi. Kirjuta mulle, räägime läbi ja teeme ära.

Tunned, et seda sul vaja ongi?

Broneeri aeg kodulehel, küsi lisa facebookis või e-maili teel – kiri@mariannetobro.ee