Veebipoe https://www.mariannetobro.ee/ (edaspidi Veebipood) omanik on Malviine OÜ (registrikood 14349290), asukohaga Roheline 63 Pärnu.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad ja teave kauba kohta on märgitud toodete juurde. Kõikide toodete hinnad on esitatud eurodes. Kampaaniate soodushindade puhul on tootel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind. Sooduskood on unikaalne kood mille väljastame kampaaniate korras kõigile ostjatele või kliendile personaalselt. Kui antud kood on väljastatud ja te soovite seda kasutada, siis tuleb kood sisestada tellimuse vormistamisel lahtrisse “kupongi kood” ja klikkida nupul “kasuta kupongi”, mille järel rakendub soodustus ostukorvile. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, mis sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Kõik e-tooted on mõeldud vaid personaalseks kasutamiseks ning nende paljundamine, kopeerimine, refereerimine, jagamine või kolmandatele isikutele kättesaadavaks tegemine ei ole lubatud. Materjalide jagamine või materjalidele ligipääsu võimaldanud inimene on kohustatud tasuma ühekordse toote ostu summa iga inimese kohta, kellele on materjalid osaliselt või täielikult kättesaadavaks tehtud.

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Ostu vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad, füüsilise toote puhul valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja makse viis, milleks võib olla kas pangalingi kaudu maksmine või ülekandega maksmine. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3–7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Eestist väljaspoole me kaupa hetkel ei saada.

Digitaalsed tooted (e-raamat, ligipääs e-kursusele jms) jõuavad kliendini e-maili teel hiljemalt 2 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Kindlal kuupäeval toimuva e-vestlusringi ligipääsud jõuavad kliendini hiljemalt 2 tööpäeva enne toimumist.

Taganemisõigus
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [va võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele]. 14– päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Tagastada ei saa digitaalseid tooteid (sh e-raamatuid).

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, milles tuleb kajastada tagastamise põhjus ning saata see e-posti aadressile kiri@mariannetobro.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv ese ei vasta tellitule (nt vale või defektiga kaup). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Pretensiooni esitamise õigus
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e– kirja aadressile kiri@mariannetobro.ee

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Isikuandmete töötlemine ja privaatsus
Isikuandmete töötlemisel rakendatakse isikuandmete kaitse seaduses sätestatud nõudeid. Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja on konfidentsiaalne info ning ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti kauba edastamiseks seotud osapooltele – Omniva, SmartPOST.  Uudiskirjade edastamiseks (v.a juhul kui ostja ei ole ise selleks soovi avaldanud) ning otseturustuseks antud isikuandmeid ei kasutata. Kaupade eest tasumiseks kasutatavate pangalinkide turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs. Müüja kinnitab, et kõik ostja poolt edastatud andmete kaitse on tagatud. Malviine OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Malviine OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile kiri@mariannetobro.ee. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

 

Kontakt

Malviine OÜ
registrikood: 14349290
koduleht: www.mariannetobro.ee
e-mail: kiri@mariannetobro.ee
telefon: 527 5805
aadress: Roheline 63, Pärnu 80034

Blogi

Praktilised nõuanded imetamisest ja emadusest
Ma tegin oma lapsele unekooli…

Autor: Marianne Tobro

Kuupäev: 19. 11. 2019

Minu lugu sellest, kuidas ma oma lapsele unekooli tegin ja miks lapse kaissu võtmine ainsa soovitusena pole piisavalt hea.

Kuidas beebit rahustades ise rahulikuks jääda?

Autor: Marianne Tobro

Kuupäev: 21. 10. 2019

Suurem enamus vanemaid on varem või hiljem endast välja läinud. Sellepärast on sellistest asjadest rääkimine ka oluline, et mitte üksi jääda, saada toetust ja leida enda jaoks toimivad lahendused, kuidas aidata iseennast ja seeläbi ka oma last.

Milline on ülitundlik beebi?

Autor: Marianne Tobro

Kuupäev: 26. 09. 2019

Sinu tita nutab pidevalt? Su beebile ei meeldi vanker, autosõit ega suured seltskonnad? Peale seltskonnas käimist on nuttu palju ja uinumine tundub võimatu? Teda on raske rahustada ja magama saada?