Sünnitusjärgne peretoetus

Sünnitusjärgne peretoetaja on abiline perele sünnitusjärgsel perioodil. Toetus sisaldab nii praktilist abi, emotsionaalset tuge kui ka juhendamist beebiga tegelemisel. Näiteks nõustan beebi toitmisega, annan nippe beebi une ja rahustamise osas, vajadusel aitan vannitada ja vaadata üle, kas kodu on lapse jaoks turvaline. Hoian beebit, kui ema tahab puhata, pesemas käia või vanema lapsega aega veeta ja valmistan ette eined mitmeks päevaks. Täpsed ülesanded selguvad koostöös perega. Loe lähemalt, mida sünnitusjärgne peretoetaja teeb.

Pakett 5 visiiti – 190€

Sisaldab 5 x 3 tunnist visiiti, tutvumiskohtumist ja tuge ka telefoni, messengeri ja e-maili teel.

Pakett 10 visiiti – 360€

Sisaldab 10 x 3 tunnist visiiti, tutvumiskohtumist ja tuge ka telefoni, messengeri ja e-maili teel.

Pakett 20 visiiti – 690€

Sisaldab 20 x 3 tunnist visiiti, tutvumiskohtumist ja tuge ka telefoni, messengeri ja e-maili teel.

Ühekordne visiit – 45€

Sisaldab ühte 3 tunnist visiiti.

Imetamisnõustamine

Aitan sind kui imetamine on valus, nibud on katki või asend ebamugav; piima on vähe ja beebi ei võta piisavalt juurde; tahad teada, kuidas rinnapiima välja pumbata ja säilitada; beebi on unine või pidevalt rahutu; beebi keeldub rinnast; soovid last rinnast võõrutada või sul on mõni muu küsimus või probleem seoses imetamisega. Väga hea meelega vastan su küsimustele ka siis kui pole nagu ühtki suurt muret, aga soovid lihtsalt rohkem teada saada rinnaga toitmisest või juba raseduse ajal imetamiseks valmistuda ja infot koguda. Juba raseduse ajal kohtumine oleks üks ütlemata mõistlik tegu, sest väga paljud probleemid on välditavad ja lihtsalt lahendatavad kui tead kohe, kuidas teatud olukordades käituda. Loe lähemalt imetamisnõustamisest.

Koduvisiit Pärnus – 5€ või 30€

Koduvisiit kestab 1-2 tundi ja sisaldab ka e-maili, telefoni või facebooki teel nõustamist sama teema piires. Tulen sinu juurde koju või ka külastusajal haiglasse.

 

Imetamisnõustamise puhul saame kahe viisidi puhul kasutada projekti toetust, mille omaosalustasu on vaid 5 eurot. Toetusega nõustamist korraldab MTÜ Sünni ja Imetamise tugiühing ja finantseerib SOM HMN projektide kaudu. Tasumine sularahas. Paraku juunis ja juulis on toetus peatatud ja visiidi eest tuleb maksta ise.

E-nõustamine – 20€

E-nõustamiseks võime suhelda skype’i, facebooki, e-maili, telefoni või mis iganes kanali teel. E-nõustamist projekti toetus ei kata.

 

Mure ei küsi, millal ta tekkida võib. Kirjuta või helista mulle julgelt ka õhtul või nädalavahetusel.

Koolitused ja vestlusringid internetis

Peamiselt korraldan e-vestlusringe lapsevanematele. E-vestlusring on nagu online seminar (webinar), kus mina video pildi teel räägin mingist kindlast teemast ja kuulajatel on võimalus samal ajal omavahel vestlusaknas vestelda ning mulle küsimusi esitada. Pärast saame kokku facebooki grupis, kus veel oma kogemust jagada ja üksteist toetada.

 

Väga hea meelega võin tulla rääkima ka sinu üritusele. Võid ka ise tuttavatest oma grupi kokku panna ja mind kasvõi oma koju rääkima kutsuda. Rangele loengule eelistan pigem koos arutamist ja vastuste leidmist.

Varsti tulemas:

27.06 – E-vestlusring: Imetamisega alustamine rasedatele

Rasedusaegne toetus ja kogemusnõustamine

Olen kuulajaks ja toetajaks kui oled kogenud raseduse katkemist, enneaegset sünnitust või lapse kaotust. Olen toeks ka siis kui oled lapseootel ja tunned rohket stressi, oled ema ja tunned suurt süütunnet või ebapiisavuse tunnet. Olen kuulajaks, et sul oleks turvaline ruum olla nii nagu sa oled ja saada välja kõik see, mis sees koguneb ja haiget teeb. Kohtuda võime sinu juures kodus, haiglas, kohvikus, minu juures või võime suhelda ka muudel viisidel. Loe lähemalt kogemusnõustamisest.

 

Üheks kohtumiseks võid planeerida 1-2 tundi ja selle tasu on üldjuhul 30 eurot.